Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

01.09.2020r. godz. 9.30 - początek roku szkolnego

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 30.09. 2020 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Parku Rekreacji „Zoom Natury” w Janowie Lubelskim.

Była ona zorganizowana w ramach projektu „Kochajmy zwierzęta i bądźmy eko!” i współfinansowana przez Fundację PZU.

     Park okazał się świetnym miejscem zabawy i nauki. Uczniowie zgłębili swoją wiedzę poprzez zabawy w laboratoriach: Runo Leśne, Awifauny i Troposfery, Energii i recyklingu. W ostatnim , głównym laboratorium „Zoom Natury”, uczestniczyli w warsztatach dotyczących życia zwierząt egzotycznych, które mogli dotknąć i wziąć na ręce. Wszystkie laboratoria zawierały elementy: warsztatowe, multimedialne i sensoryczne.

     Ekspozycje pozwoliły uczniom zdobyć konkretną wiedzę przyrodniczą, a przede wszystkim zainspirowały i zachęciły do samodzielnego poszukiwania oraz poznawania nowych informacji.

Monika Seremak

Małgorzata Stępniewska

 

                                                                                                                                                                                                                                  

 

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top