Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

Telefon wsparcia 511 652 812 poradnia pn. i wt. 18-20 

 

W dniu 30.09.2015r. odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka.

„Bezpieczna droga do szkoły”

We wtorek  22 września odbyło się spotkanie uczniów  z klasy I  z asp. szt. p. Ilona Tarczyńską oraz asp. sztabowym Marcinem Karczewskim pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”.

Wzorem lat ubiegłych nasza szkoła włączyła się w akcję „Sprzątanie świata - Polska 2015". Hasło tegorocznej edycji, ogłoszone przez Fundację Nasza Ziemia, to „Wyprawa - poprawa”.

16 września 2015 r. około godziny 8.30 w blasku słońca, klasy pierwsze gimnazjum w (prawie) komplecie wraz z wychowawczyniami, p. Jolantą Żak i p. Martą Cieślak, zebrały się przed szkołą by wyruszyć na rajd do Wólki Brzózkiej.

Po dwumiesięcznych wakacjach, czas na powrót do szkoły.

 

 

 

 

 

 

 

   W dniach 26-27 września 2014r. z okazji Światowego Dnia Turystyki odbył się rajd do Cecylówki.

Brali w nim udział uczniowie z klas IV-VI.

Kierowco, jabłko czy cytryna? Smile

We wtorek,  23 września uczniowie klas I – III PSP mieli spotkanie z przedstawicielami Policji.

Dnia 11.09.2014r uczniowie klasy IV PSP uczestniczyli w ognisku klasowym połączonym ze zwiedzaniem najbliższej okolicy.

 

 

 

 

 

 

 

        W dniu 19 .09.2014 roku uczniowie ZSO w Brzózie uczestniczyli w akcji „Sprzątanie Świata”.

 

 

 

 

 

 

Dnia 18.09.2014r. na terenie szkoły odbyło się święto pieczonego ziemniaka.

Wzięli w nim udział uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej.

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top