Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

Telefon wsparcia 511 652 812 poradnia pn. i wt. 18-20 

 

„Sport to najlepsza droga do pokonywania granic”  - Jan Paweł II

Wprawdzie nie każdy może bić rekordy świata, ale każdy może uprawiać sport na miarę własnych możliwości.

Znamy już wyniki konkursu matematycznego "Kangur", który odbył się 19 marca 2015r.

 

 

 

 

 

 

 

W dn. 19.05.2015 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z panią Hanną Kozieja Maleńczyk i  panią Moniką Szymkiewicz  przedstawicielkami Stowarzyszenia POLSKIE DIANY.

11 maja, w ramach "Tygodnia bibliotek", zorganizowana została wycieczka do miejscowego kościoła. Wizyta w kościele miała charakter wyjątkowy, ponieważ mieliśmy możliwość zwiedzania podziemia kościoła, a nie każdy może tam zajrzeć.

Dnia 8 maja 2015r. uczniowie klas II gimnazjum odwiedzili miejscowy zakład mechaniczny oraz zakład fryzjerski w ramach programu preorientacji zawodowej „Gimnazjalisto, co dalej?” (Innowacja pedagogiczna).

Społeczność Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brzózie włączyła się w akcję spełnienia marzenia – pisanie kartek urodzinowych dla Kuby Grzelczaka.

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 8 maja 2015 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w eliminacjach powiatowych XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym organizowanych na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Kozienicach.

 

 

 

 

 

 

W dn. 29.04.2015 r. w ramach obchodów „Dnia Ziemi” i realizacji projektu „Szkolne Arboretum” odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z przedstawicielami Nadleśnictwa Kozienice.

Początek maja to tradycyjnie okres uroczystości upamiętniających najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisały się w historii polskiej państwowości. Warto pielęgnować tradycje narodowe i eksponować publicznie symbole naszego państwa, dlatego pamiętajmy, aby wywiesić flagi w majowe święta.

W dniu 27 kwietnia 2015 roku o godzinie 13.30 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brzózie odbył się już "III Gminny konkurs z języka angielskiego klas V-VI Szkoły Podstawowej".


 

 

 

 

„Oszczędzanie niejedno ma imię”

To hasło pod którym 29.04.2015r. o godz. 11.00 odbyły się dwa projekty gimnazjalne uczniów z klasy IIB.

Początek maja to tradycyjnie okres uroczystości upamiętniających najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisały się w historii polskiej państwowości. Warto pielęgnować tradycje narodowe i eksponować publicznie symbole naszego państwa, dlatego pamiętajmy, aby wywiesić flagi w majowe święta.

30 kwietnia w naszej szkole odbył się "Wiosenny dzień profilaktyki".

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top