Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

Telefon wsparcia 511 652 812 poradnia pn. i wt. 18-20 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 29 stycznia 2016r. zgodnie z tradycją naszej szkoły odbyły się otrzęsiny klas pierwszych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzózie zaprasza do udziału w VI edycji Konkursu "Polska wieś w oczach młodych".

W procesie kształcenia uczniowie powinni mieć dostęp do wszystkich zasobów wiedzy, niezależnie od tego, w jakich instytucjach się znajdują (szkołach, bibliotekach publicznych, domach kultury, muzeach, itp.).

 

 

 

 

 

 

 

 10 lutego, w kilkudziesięciu państwach na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu.

Na przełomie października i listopada 2014 roku w naszej szkole odbyło się badanie jej pracy, czyli ewaluacja zewnętrzna przeprowadzona przez dwoje ewaluatorów Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

 

 

 

 

 

 

 

Jak mawia stare przysłowie: „Jeśli Ci powiem – zapomnisz, jeśli pokażę – zapamiętasz, jeśli wytłumaczę – zrozumiesz”.

W pierwszym tygodniu ferii zimowych (19.01-23.01.2015r.) uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w dodatkowych zajęciach z przedsiębiorczości i ekonomii.

 

 

 

17 stycznia w Publicznym Gimnazjum w Brzózie odbył się Gimbal, czyli bal dla uczniów klas trzecich.

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top