Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

Telefon wsparcia 511 652 812 poradnia pn. i wt. 18-20 

 

Magię Świąt Bożego Narodzenia można było odczuć w naszej szkole już kilka dni przed Wigilią.

4 i 11 grudnia 2015r. na długiej przerwie odbył się mikołajkowy kiermasz książki.

Dnia 01 grudnia 2015r. w ramach realizacji programu współpracy z Biblioteką Publiczną rozpoczęliśmy przygotowania świąteczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 16.12.2015r. na apelu szkolnym odbyło się podsumowanie współzawodnictwa o zasięgu ogólnoszkolnym dotyczącego oszczędzania wśród gimnazjalistów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kiedy w szkole zaczyna się strojenie sali gimnastycznej w barwne balony, wiadomo, że... czas na "wielki szkolny bal".

 

 

 

 

 

 

 

Trwając jeszcze w nastroju bożonarodzeniowym i dbając o staropolską tradycję śpiewania kolęd, w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brzózie, już po raz trzeci zorganizowany został „Wieczór Kolęd i Pastorałek”.

 

 

 

 

Dnia 13.01.2015 r. grupa przedszkolaków (sześciolatków) wraz ze swoją wychowawczynią  p. Haliną Porczyńską uczestniczyła w kolejnej lekcji  poświęconej różnym formom oszczędzania.

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top