Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

Telefon wsparcia 511 652 812 poradnia pn. i wt. 18-20 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 listopada 2017r. w naszej szkole odbyło się spotkanie ze znaną autorką wierszy i opowiadań dla dzieci, Agnieszką Frączek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 30.11.2016r. uczniowie klasy IIA Gimnazjum pod kierunkiem p. Marioli Kowalskiej przeprowadzili zajęcia ekonomiczne dla przedszkolaków.

Od 23 listopada w naszej szkole rozpoczynamy akcję „Góra Grosza”. Zbiórka organizowana jest już po raz XVI przez Towarzystwo "NASZ DOM".

Dnia 13.11.2015r. w PSP w Brzózie odbyło się podsumowanie IV edycji Gminnego Konkursu Plastycznego SKO, pt. „Oszczędzanie w SKO i BS to nie moda - to mądrość”.

"Nic nie jest nam dane raz na zawsze, dotyczy to także wolności" – Jan Paweł II

W dniu 9.11. 2015r. uczniowie klas II PG wraz z opiekunami p. J. Jaroszek-Bacą i D. Wolską-Frączyk uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Kozienic.

5 listopada swoje spektakle profilaktyczne przedstawili uczniowie klas V i VI szkoły podstawowej oraz uczniowie klas IIIa i IIIb gimnazjum. Nasi szkolni aktorzy zaprezentowali swoim kolegom i koleżankom zgubne skutki brania używek.

W dniu 4 listopada 2015 roku nastąpiło rozstrzygnięcie dwóch konkursów w Szkole Podstawowej w Brzózie.

Uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych to już tradycja w Szkole Podstawowej w Brzózie. Dzień 28 października – dzień ślubowania – to ważna data w życiu każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci zdawały swój pierwszy egzamin szkolny przed Dyrektorem Szkoły, nauczycielami i rodzicami.

22 listopada odbyło się nieoficjalne przyjęcie pierwszaków do zaszczytnego grona gimnazjalistów w Brzózie, czyli otrzęsiny.

 

 

 

 

 

Lekcja o oszczędzaniu w przedszkolu „PIENIĄDZE – MAMO,TATO CO WY NA TO?”

KONKURS JĘZYKOWY na najciekawszy list do Świętego Mikołaja

"Nic nie jest nam dane raz na zawsze, dotyczy to także wolności" – Jan Paweł II

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top