Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

Telefon wsparcia 511 652 812 poradnia pn. i wt. 18-20 

 

W dniu 11 kwietnia 2014r. na terenie PSP nr 3 w Kozienicach odbyły się eliminacje powiatowe XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Organizatorem było Starostwo Powiatowe w Kozienicach oraz Komenda Powiatowa Policji w Kozienicach przy współudziale Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach.

Uczestniczyło w nim 11 szkół podstawowych i 3 szkoły gimnazjalne z całego powiatu. Drużyna ze  szkoły podstawowej w składzie Klaudia Lewandowska (kl. V), Anna Koral (kl. VI), Mateusz Radwański (kl. VI) oraz Adrian Węsek (kl. VI) zajęła trzecie  miejsce. Trzecie miejsce zajęła również drużyna z gimnazjum w składzie Sandra Dudek (kl. IB), Daria Serafin (kl. IIIA) oraz Dawid Baran (kl. IB).

 

Sędzią Głównym Turnieju był Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Adam Kultys. Nagrody wszystkim uczestnikom wręczał Starosta Powiatu Kozienickiego – Pan Janusz Stąpór. Wśród gości zaproszonych i uczestniczących w ceremonii zakończenia byli również: Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach mł. bryg.  Paweł Potucha, Zastępca Komendanta Powiatowej Policji w Kozienicach mł. insp. Henryk Kuśmierek, przedstawiciel Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Kozienicach, Dyrektor Szkoły Krzysztof Ludwiczak.

 

 

 

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top