Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

Telefon wsparcia 511 652 812 poradnia pn. i wt. 18-20 

 

Festyn Rodzinny przygotowany przez rodziców przedszkolaków, Radę Rodziców przy PSP w Brzózie i Filię Biblioteki Publicznej w Brzózie - 3 czerwca 2022 r. , godz. 11.00 - 14.00. Zapraszamy!.

Czytaj więcej: Otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy PSP w Brzózie

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie naszej szkoły 27 kwietnia wzięli udział w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Pożarniczego Młodzież zapobiega pożarom".

Czytaj więcej: Turniej pożarniczy 2022

Początek maja to tradycyjnie okres uroczystości upamiętniających najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisały się w historii polskiej państwowości.
W tym roku zabraknie corocznych uroczystości organizowanych w szkole. 
Pamiętajmy, aby wywiesić flagi w majowe święta, ponieważ warto pielęgnować tradycje narodowe i eksponować publicznie symbole naszego państwa.

Czytaj więcej: Święta Majowe 2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach powiatowych XLIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Czytaj więcej: Turniej BRD

Strona 1 z 49

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top