Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

01.09.2020r. godz. 9.30 - początek roku szkolnego

 

Wszyscy chcemy żyć na pięknej, zdrowej planecie.

Czytaj więcej: Bądźmy EKO!

Październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt.

Czytaj więcej: Podaj łapę i TY!

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 30.09. 2020 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Parku Rekreacji „Zoom Natury” w Janowie Lubelskim.

Czytaj więcej: Wycieczka do Parku Rekreacji

 

 

 

 

 

 

 

 

Od 10 do 25 października 2020 w całej Europie, w tym oczywiście w Polsce, będziemy świętować Europejski Tydzień Kodowania, czyli #CodeWeek2020. 

Czytaj więcej: Europejski Tydzień Kodowania 2020

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice/Opiekunowie,

Serdecznie zapraszamy Was do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym „Rolnik jak malowany”,

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny ROLNIK JAK MALOWANY

Strona 1 z 39

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top