Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

do 18.04.21 r.- nauka zdalna dla uczniów klas I-VIII

Telefon wsparcia 511 652 812 poradnia pn. i wt. 18-20 

 

  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kozienicach z dniem 12 kwietnia 2021 roku uruchamia Telefon Wsparcia - pomocy psychologiczno-pedagogicznej - dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu kozienickiego.

       

Czytaj więcej: Telefon Wsparcia

       

 

 

 

 

 

 

 

 

          W ramach obchodów Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa młodzież PSP w Brzózie przyłączyła się do akcji -  ,,Kolorowa skarpetka”.

Czytaj więcej: DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI

21 marca jest kolorowy nie tylko z powodu pierwszego dnia wiosny! To właśnie tego dnia obchodzimy  

Światowy Dzień Zespołu Downa.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Zespołu Downa

 

 

 

 

 

 

 

21 marca to wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego.             

Czytaj więcej: PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

             Z okazji nadejścia wiosny ogłaszamy konkurs na najciekawszy strój wiosenny lub nietypową fryzurę. Liczy się pomysł i wyobraźnia. Może to być Pani Wiosna, Motyl, Biedronka, Pszczółka, a może jeszcze coś innego, a również ciekawego…

Czytaj więcej: KONKURS „NAJCIEKAWSZY STRÓJ WIOSENNY LUB NIETYPOWĄ FRYZURĘ”

Strona 1 z 42

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top