Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

01.09.2020r. godz. 9.30 - początek roku szkolnego

 

28 marca 2019 roku odbędzie się wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Czytaj więcej: Wycieczka do CNK w Warszawie

Realizacja projektu edukacyjnego „Akademia Kompetencji w ZSO w Brzózie” rozpoczęła się 3 września 2017 r. a zakończy się 30 czerwca 2019 r. Wybrana grupa uczniów z klas IV-VII sp oraz klas II – III gimnazum  uczestniczyła w nieodpłatnych, dodatkowych zajęciach.

Czytaj więcej: Na półmetku projektu

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzózie zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli w ramach projektu "Akademia Kompetencji w ZSO w Brzózie" finansowanego z funduszu Unii Europejskiej.

Czytaj więcej: Zapytanie ofertowe - szkolenia dla nauczycieli

Strona 1 z 3

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top