Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

Telefon wsparcia 511 652 812 poradnia pn. i wt. 18-20 

 

I nagroda dla Klaudii Wziątek i Patryka Woźniaka w konkursie "NASZA MAŁA OJCZYZNA - Pionki i powiat radomski" w kategorii prezentacje multimedialne.

 


 

Nasi uczniowie wyróżnieni w konkursie "Kangur matematyczny".


Wynik bardzo dobry uzyskał uczeń klasy Ib gimnazjum Cezary Mańturzyk, a wyróżnienia otrzymali uczniowie szkoły podstawowej: Jakub Marut z klasy II i Adrian Węsek z klasy VI.

Nagrodzonym gratulujemy!

 

 


 

W dniu 11 kwietnia 2014r. na terenie PSP nr 3 w Kozienicach odbyły się eliminacje powiatowe XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Organizatorem było Starostwo Powiatowe w Kozienicach oraz Komenda Powiatowa Policji w Kozienicach przy współudziale Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kozienicach.

 

 Drużyna ze  szkoły podstawowej w składzie Klaudia Lewandowska (kl. V), Anna Koral (kl. VI), Mateusz Radwański (kl. VI) oraz Adrian Węsek (kl. VI) zajęła trzecie  miejsce. Trzecie miejsce zajęła również drużyna z gimnazjum w składzie Sandra Dudek (kl. IB), Daria Serafin (kl. IIIA) oraz Dawid Baran (kl. IB).

 


 

Nasi uczniowie w finale konkursu matematycznego Pangea.

Adam Prątnicki z klasy IV i Weronika Mańturzyk z klasy V awansowali do finału Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea organizowanego przez Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 i Liceum Ogólnokształcące Meridian oraz Vistula University w Warszawie. 

Finał konkursu odbędzie się w piątek 28 marca 2014r.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale!


 

XI Przegląd Kabaretów Szkolnych w Ogródku Jordanowskim

Podczas XI Przeglądu Kabaretów Szkolnych w Ogródku Jordanowskim  młodzieży naszej szkoły zajęła IV miejsce.

 

 

Znamy już wyniki etapu wojewódzkiego konkursu języka polskiego dla gimnazjów.

Laureatką konkursu została uczennica klasy IIIa Natalia Korcz.

Gratulujemy sukcesu!

 


 

 

 

W dniu 6 lutego 2014r w Pionkach odbył się IV konkurs piosenki angielskiej. Nasza uczennica Weronika Durajczyk zajęła III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 

 

 

 


18 stycznia 2014r. odbyły się powiatowe zawody w tenisie stołowym chłopców. Zawody były organizowane w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Chłopcy z naszego gimnazjum zajęli I miejsce i będą reprezentować powiat kozienicki w etapie międzypowiatowym.

Skład zwycięskiej drużyny: Dawid Baran, Konrad Baran, Dawid Luśtyk.

Gratulujemy i życzymy awansu do finału wojewódzkiego.

 

 

 

 


Uczennica klasy IIIa gimnazjum, Natalia Korcz, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale.

 

 

 

 

 

 


 

Znamy  już  wyniki międzynarodowego konkursu  matematycznego ,,Olimpiada Wiedzy Matematyka Plus XVIII Edycja’’.

Tytuł laureata zdobyli:

 1. Marta Bus kl. VI - 92%
 2. Kacper Brudnicki kl. IV - 92%
 3. Julia Ośka kl. III PSP - 92%
 4. Mikołaj Strzelczyk kl. VI - 88%
 5. Adrian Węsek kl. VI - 88%
 6. Julia Nowocień kl. V - 84%
 7. Milena Mańturzyk kl. Ia PG - 80%
 8. Dawid Baran kl. Ib PG - 80%
 9. Anna Koral kl. VI - 80%
 10. Julia Luśtyk kl. IV - 80%
 11. Adam Prątnicki kl. IV - 80%

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


W dniu 12 grudnia 2013r. nastąpiło rozstrzygnięcie XI Konkursu Ortograficznego "Dyktando 2013" organizowanego przez "Ogród Jordanowski" w Kozienicach.

  

    Podstawówkę reprezentowali: Julia Nowocień (V), Maksymilian Woźniak (V) i Marta Bus (VI), którzy zajęli IV miejsce w powiecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogromny sukces odniosły gimnazjalistki, które były reprezentowane przez: Natalię Korcz (IIIA), Paulinę Delegę (IA) i Klaudię Sobol (IB). Indywidualnie Natalia Korcz zajęła I miejsce i otrzymała Certyfikat Mistrza Ortografii, a Paulina Delega uzyskała III miejsce.

    

    Publiczne Gimnazjum w Brzózie zajęło II miejsce wśród szkół powiatu kozienickiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gratulujemy!

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top