Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

Telefon wsparcia 511 652 812 poradnia pn. i wt. 18-20 

 

17 kwietnia 2014 roku odbyła się wycieczka dla najlepszych. Podobnie jak w latach ubiegłych jej organizatorem był Samorząd Uczniowski PSP i PG. Tym razem nagrodzeni uczniowie mogli pospacerować uliczkami Kazimierza Dolnego i poznać jego historię oraz zwiedzić unikatowe miasto-ogród - Nałęczów.

Czytaj więcej: Wycieczka dla najlepszych 2013/2014

W tym roku Samorząd Uczniowski PSP i PG zorganizował jako nagrodę dla uczniów osiągających najwyższe wyniki wycieczkę śladami wielkiego polskiego kompozytora. Wyjazd odbył się 2 kwietnia. Nagrodzeni uczniowie zwiedzili Muzeum Fryderyka Chopina W Żelazowej Woli oraz w Warszawie (Pałac Ostrogskich).

Czytaj więcej: Wycieczka dla najlepszych 2012/2013

Pierwsza wycieczka dla najlepszych organizowana przez Samorząd Uczniowski PSP i PG odbyła się 27 kwietnia 2011 roku. Nagrodzeni uczniowie weszli na Święty Krzyż, zwiedzili Muzeum Przyrodnicze Świętokrzyskiego Parku Narodowego oraz Jaskinię Raj.

Czytaj więcej: Pierwsza wycieczka dla najlepszych

Rada Samorządu Uczniowskiego PSP i PG po raz drugi nagrodziła najlepszych uczniów naszej szkoły.LaughingTegoroczna wycieczka odbyła się 6 marca do Warszawy. Zgodnie z programem jej uczestnicy odwiedzili Centrum Nauki Kopernik oraz Telewizję Polską.

Czytaj więcej: Wycieczka dla najlepszych 2011/2012

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top