Oferta szkoły

Nasi uczniowie biorą co roku udział w wielu konkursach i zawodach sportowych osiągając sukcesy. Więcej o ofercie naszej szkoły niżej.

 

Przydatne linki

Logowanie do dziennika elektronicznego

Platforma e-learningowa szkoły

 

Dla uczniów i rodziców

01.09.2021r. godz. 9.00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Telefon wsparcia 511 652 812 poradnia pn. i wt. 18-20 

 

Serwis matematyczny przeznaczony jest dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjalistów. Zadaniem serwisu jest uczyć i bawić. Każdy, kto chociaż trochę lubi matematykę, znajdzie w nim coś dla siebie. M.in. ciekawostki matematyczne, krzyżówki, zadania z różnych konkursów matematycznych. Matematyka, to nie tylko trudne zadania. Matematyką można się doskonale bawić. Serwis Matematyczny prowadzi nauczyciel matematyki p. Marta Cieślak. Z niektórych informacji serwisu mogą korzystać tylko osoby zalogowane.

 

 

 

 

 

Ciekawostki matematyczne

Zestawy zadań egzaminacyjnych dla klasy III gimnazjum: Arkusz 1Arkusz 2

Zestawy zadań przygotowujących do sprawdzianu szóstoklasisty: Arkusz 1

Kangur matematyczny:

  1. Informacje o Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
  2. Zadania z poprzednich edycji konkursu:

 Krzyżówki:

 

WebQuest na lekcjach matematyki.

WebQuest – rodzaj metody projektów zorientowanej na uczniowskie badania w oparciu o instrukcję umieszczoną na stronie internetowej. Wyjściowym źródłem informacji w badaniach uczestników projektu jest Internet. Źródła online mogą być uzupełnione materiałami podręcznymi. Forma WebQuestu przypomina tradycyjny projekt z elementami kursu e‑learningowego.

 

 

Projekty do realizacji dla uczniów gimnazjum:

  1. Matematyka na co dzień
  2. Tajemniczy świat szyfrów
  3. Boski Pitagoras

 Projekty WebQuest wykonane przez uczniów:

Matematyka na co dzień

Tajemniczy świat szyfrów

 

Oferta szkoły

Nasza szkoła mieści się w budynku usytuowanym blisko zabytkowego parku. Jest placówką bezpieczną i przyjazną dzieciom. W szkole pracuje doświadczona kadra pedagogiczna.

Więcej

 

Z historii szkoły

Źródła historyczne mówią, że od dawnych czasów istniała w Brzózie szkoła parafialna. W 1595 roku posiadała dom z ogrodem. Rektora i kantora utrzymywał ówczesny pleban dając 4zł rocznie.

Więcej

 

Z dziejów Brzózy

Brzóza to duża wieś leżąca na skraju Puszczy Kozienickiej. Pierwsze wzmianki o Brzózie sięgają wieku XIV, w którym to czasie wieś była królewszczyzną.

Więcej

Biblioteka Publiczna aktywnie współpracuje z naszą szkołą. Prowadzone są lekcje biblioteczne, organizowane są spotkania z pisarzami. Zachęcamy do zapoznania się z działalnością biblioteki. 

Więcej...

Wielu nauczycieli przewinęło się przez naszą szkołę. Jedni na krótko, inni wieloletnią pracą zostawiając trwały ślad. Zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami nauczycieli, którzy pracowali lub pracują w naszej szkole.

Więcej...

Każda miejscowość ma swoją historię i tradycje. Możemy pochwalić się piękną historią naszej Brzózy. W przewodniku przedstawiamy miejsca warte zobaczenia.

Więcej...

Go to top